Εβδομαδιαίο πρόγραμμα μαθημάτων

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
09.30
Hatha Yoga
09.30 - 10.30
Pilates
09.30 - 10.30
10.00
Pilates
10.00 - 11.00
Pilates
10.00 - 11.00
Pilates
10.00 - 11.00
10.30
11.00
Kick Boxing
11.00 - 13.00
Kick Boxing
11.00 - 13.00
Kick Boxing
Junior
11.00 - 12.00
11.30
12.00
12.30
17.00
Ashtanga Yoga
17.00 - 18.15

Tae Kwon Do
Advanced
18.00 - 19.00

Pilates
18.15 - 19.15

Fitness
19.00 - 20.00

Vinyasha Flow Yoga
19.15 - 20.45

Fitathlon
20.00 - 21.00
Kick Boxing
Junior
17.00 - 18.00
Aikido
17.00 - 18.00
Kick Boxing
Junior
17.00 - 18.00
17.30
18.00
Tae Kwon Do
18.00 - 19.00

Pilates
Balls
18.30 - 19.30
Pilates
18.00 - 19.00

Tae Kwon Do
18.00 - 20.00

Vinyasha Flow Yoga
19.00 - 20.30

TRX
20.00 - 21.00
Tae Kwon Do
18.00 - 19.00
Pilates
18.00 - 19.00
18.30
TRX
18.30 - 19.30
19.00
Pilates
19.00 - 20.00

Therapeutic Yoga
19.30 - 20.45

Fitathlon
20.00 - 21.00
TRX
19.00 - 20.00

Ashtanga Yoga
19.00 - 20.30
19.30
Therapeutic Yoga
19.30 - 20.45

TRX
20.00 - 21.00
20.00
20.30
21.00
Aikido
21.00 - 22.00
Aikido
21.00 - 22.00
21.30
Kick Boxing
21.30 - 23.00
Kick Boxing
21.30 - 23.00
Kick Boxing
21.30 - 23.00
22.00
22.30

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
17.00
Aikido
17.00 - 18.00
17.30
21.00
Aikido
21.00 - 22.00
Aikido
21.00 - 22.00
21.30

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
20.00
Fitathlon
20.00 - 21.00
Fitathlon
20.00 - 21.00
20.30

Δευτέρα

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
19.00
Fitness
19.00 - 20.00
19.30

Δευτέρα

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
11.00
Kick Boxing
11.00 - 13.00
Kick Boxing
11.00 - 13.00
Kick Boxing
Junior
11.00 - 12.00
11.30
12.00
12.30
17.00
Kick Boxing
Junior
17.00 - 18.00
Kick Boxing
Junior
17.00 - 18.00
17.30
21.30
Kick Boxing
21.30 - 23.00
Kick Boxing
21.30 - 23.00
Kick Boxing
21.30 - 23.00
22.00
22.30

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
09.30
Pilates
09.30 - 10.30
10.00
Pilates
10.00 - 11.00
Pilates
10.00 - 11.00
Pilates
10.00 - 11.00
10.30
18.00
Pilates
18.15 - 19.15
Pilates
18.00 - 19.00
Pilates
18.00 - 19.00
18.30
Pilates
Balls
18.30 - 19.30
19.00
Pilates
19.00 - 20.00
19.30

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
18.00
Tae Kwon Do
Advanced
18.00 - 19.00
Tae Kwon Do
18.00 - 19.00
Tae Kwon Do
18.00 - 20.00
Tae Kwon Do
18.00 - 19.00
18.30
19.00
19.30

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
18.30
TRX
18.30 - 19.30
19.00
TRX
19.00 - 20.00
19.30
20.00
TRX
20.00 - 21.00
TRX
20.00 - 21.00
20.30

Τρίτη

Τετάρτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
09.30
Hatha Yoga
09.30 - 10.30
10.00
17.00
Ashtanga Yoga
17.00 - 18.15
17.30
18.00
19.00
Vinyasha Flow Yoga
19.15 - 20.45
Vinyasha Flow Yoga
19.00 - 20.30
Ashtanga Yoga
19.00 - 20.30
19.30
Therapeutic Yoga
19.30 - 20.45
Therapeutic Yoga
19.30 - 20.45
20.00
20.30

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

No events hours available!
No events available!
  • Αίθουσα βάρη 10πμ – 10μμ
  • Peak Pilates – Personal
  • Για τα προγράμματα TRX, Spinning και AERIAL YOGA η συμμετοχή δηλώνεται στη γραμματεία.

Βρείτε Μας

 

261 400 4797
info@fitathlon-gym.gr
facebook.com/FitathlonPatras
Ηρώων Πολυτεχνείου 84, Πάτρα