Εβδομαδιαίο πρόγραμμα μαθημάτων

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
09.30
Yoga
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ 1
09.30 - 10.30
10.00
Pilates
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10.00 - 11.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
Pilates
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10.00 - 11.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
10.30
Pilates
ΙΩΑΝΝΑ DYNAMIC PILATES
10.30 - 11.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 1

Kick Boxing
ΓΙΩΡΓΟΣ
11.00 - 13.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Functional Training
Αίθουσα 1
10.30 - 11.30
Αναστασία
11.00
Kick Boxing
ΓΙΩΡΓΟΣ
11.00 - 13.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Kick Boxing
Junior ΓΙΩΡΓΟΣ
11.00 - 12.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
11.30
12.00
12.30
17.00
Kick Boxing
Junior ΓΙΩΡΓΟΣ
17.00 - 18.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Kick Boxing
Junior ΓΙΩΡΓΟΣ
17.00 - 18.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
17.30
18.00
Tae Kwon Do
18.00 - 19.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2

Pilates
ΕΛΕΝΑ
18.30 - 19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
18.30
Pilates
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
18.30 - 19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 1

Tae Kwon Do
18.30 - 19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Pilates
18.30 - 19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 1

Tae Kwon Do
18.30 - 19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Pilates
ΕΛΕΝΑ
18.30 - 19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 1

Tae Kwon Do
18.30 - 19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
19.00
Pilates
ΑΣΤΕΡΙΑ
19.00 - 20.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 1

Fitathlon
ΒΑΣΙΛΗΣ
19.30 - 20.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2

Yoga
ΑΣΤΕΡΙΑ Patanjali & Vinyasa Yoga
20.00 - 21.15
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
19.30
Vinyasha Flow Yoga
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΑΣΤΕΡΙΑ
19.30 - 20.45

Aikido
19.30 - 21.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Fitathlon
ΒΑΣΙΛΗΣ
19.30 - 20.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2

Therapeutic Yoga
ΑΣΤΕΡΙΑ
19.30 - 20.45
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
Functional - TRX
Αίθουσα 2
19.30 - 20.30

Yoga
ΣΤΕΦΑΝΟΣ Hatha Yoga
19.30 - 20.45
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
Aikido
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
19.30 - 21.00

Therapeutic Yoga
ΑΣΤΕΡΙΑ Therapy Yoga
20.00 - 21.15
20.00
20.30
21.00
21.30
Kick Boxing
ΓΙΩΡΓΟΣ
21.30 - 23.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Kick Boxing
ΓΙΩΡΓΟΣ
21.30 - 23.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Kick Boxing
ΓΙΩΡΓΟΣ
21.30 - 23.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
22.00
22.30

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
19.30
Aikido
19.30 - 21.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Aikido
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
19.30 - 21.00
20.00
20.30

Δευτέρα

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
19.30
Fitathlon
ΒΑΣΙΛΗΣ
19.30 - 20.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Fitathlon
ΒΑΣΙΛΗΣ
19.30 - 20.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
20.00

Τρίτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
10.30
Functional Training
Αίθουσα 1
10.30 - 11.30
Αναστασία
11.00

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
11.00
Kick Boxing
ΓΙΩΡΓΟΣ
11.00 - 13.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Kick Boxing
ΓΙΩΡΓΟΣ
11.00 - 13.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Kick Boxing
Junior ΓΙΩΡΓΟΣ
11.00 - 12.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
11.30
12.00
12.30
17.00
Kick Boxing
Junior ΓΙΩΡΓΟΣ
17.00 - 18.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Kick Boxing
Junior ΓΙΩΡΓΟΣ
17.00 - 18.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
17.30
21.30
Kick Boxing
ΓΙΩΡΓΟΣ
21.30 - 23.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Kick Boxing
ΓΙΩΡΓΟΣ
21.30 - 23.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Kick Boxing
ΓΙΩΡΓΟΣ
21.30 - 23.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
22.00
22.30

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
10.00
Pilates
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10.00 - 11.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
Pilates
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10.00 - 11.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
10.30
Pilates
ΙΩΑΝΝΑ DYNAMIC PILATES
10.30 - 11.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
11.00
18.30
Pilates
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
18.30 - 19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
Pilates
18.30 - 19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
Pilates
ΕΛΕΝΑ
18.30 - 19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
Pilates
ΕΛΕΝΑ
18.30 - 19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
19.00
Pilates
ΑΣΤΕΡΙΑ
19.00 - 20.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
19.30

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
18.00
Tae Kwon Do
18.00 - 19.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
18.30
Tae Kwon Do
18.30 - 19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Tae Kwon Do
18.30 - 19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
Tae Kwon Do
18.30 - 19.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2
19.00

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
19.30
Functional - TRX
Αίθουσα 2
19.30 - 20.30
20.00

Τετάρτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
09.30
Yoga
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ 1
09.30 - 10.30
10.00
19.30
Vinyasha Flow Yoga
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΑΣΤΕΡΙΑ
19.30 - 20.45
Therapeutic Yoga
ΑΣΤΕΡΙΑ
19.30 - 20.45
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
Yoga
ΣΤΕΦΑΝΟΣ Hatha Yoga
19.30 - 20.45
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
20.00
Therapeutic Yoga
ΑΣΤΕΡΙΑ Therapy Yoga
20.00 - 21.15
Yoga
ΑΣΤΕΡΙΑ Patanjali & Vinyasa Yoga
20.00 - 21.15
ΑΙΘΟΥΣΑ 1
20.30
21.00

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

No events available!
  • Αίθουσα βάρη 10πμ – 10μμ
  • Peak Pilates – Personal

Βρείτε Μας

 

261 400 4797
info@fitathlon-gym.gr
facebook.com/FitathlonPatras
Ηρώων Πολυτεχνείου 84, Πάτρα